Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

About Us

BKC s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorá sa od svojho začiatku zaoberá predajom a vyhľadávaním tých najkvalitnejších výrobkov na trhu. Spoločnosť bola založená v roku 2000 ako nová právna forma pre pokračovanie podnikania.

Počiatky spoločnosti BKC, s.r.o. sa začínajú v roku 2000.  V tom čase sme si uvedomovali potrebu zmeny právnej formy na obchodnú spoločnosť z dôvodu získania dôležitých zákaziek a tak spoločnosť od začiatku vlastne zúročuje dlhoročné skúsenosti.

V odvetví zámočníctva a kľúčových služieb pôsobíme od roku 1996. Za viac ako dvadsať rokov sme sa prepracovali v ponuke služieb a sortimentu na špičku na slovenskom trhu. Veľký dôraz venujeme nie len výberu produktov, ktoré na základe našich skúseností sú to najlepšie z technológií ale aj z hľadiska právnej ochrany a bezpečnosti. Riadime sa heslom „Čo nemáme, nepredáme“ preto na našich prevádzkach nájdete obrovský výber kľúčov, zámkov, bezpečnostných vložiek rôznych výrobcov, stovky iných doplnkových položiek a samozrejme široké portfólio služieb.

Dizajn našich prevádzok nie je iba akýmsi „makeupom“, maximálny dôraz kladieme na variabilitu uloženia tovarov a využitie priestoru a integrovanie moderných technológií.

Naši zamestnanci sú vyškolení odborníci schopní a ochotní vám bezplatne poradiť a pomôcť vyriešiť problémy spojené s uzamykaním vašej nehnuteľnosti, alebo automobilu. Obráťte sa na nás, vy potrebujete poradiť, my máme vedomosti a prostriedky!

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.